корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Римські свічки. Купити за доступною ціною в Україні

Незважаючи на своє ім'я, римські свічки не прийшли до нас зі Стародавнього Риму або навіть з Італії. Створена ця піротехніка в Китаї, але в Європі стала популярною під час італійського Відродження, де вони використовувались для численних святкувань та шоу. Яскраві вибухи були тоді символом розкоші та статусу серед багатих італійських сімей.
Римські свічки мають характерну конструкцію, яка відрізняє їх від інших феєрверків. Їх форма нагадує довгі, але вузькі стовпчики - чому вони зобов'язані своїм іншим розмовним іменам, таким як "трубки" або "полюси". Є багато різних варіантів римських свічок, які відрізняються одна від одної як товщиною, так і довжиною. Чим довша римська вогнева трубка, тим вище вогонь підніматиметься в повітря. Однак, якщо трубка феєрверків товстіша, то більший буде візуальний ефект продукту.

Як використовувати римські свічки

Завдяки своїй конструкції, римські феєрверки повинні спочатку правильно монтуватися - вони повинні бути спрямовані вертикально вгору. Для цієї мети можуть бути використані спеціальні стелажі, але вони також можуть бути міцно прикріплені в землю. За жодних обставин ці феєрверки не можна запалювати, тримаючи їх у руці.
Римські свічки мають запобіжник у верхній частині пускової установки, яка повинна бути направлена ​​вертикально вгору перед стрільбою. На цьому етапі переконайтеся, що римський вогонь спрямований до "голого неба", і ніщо не стоїть на шляху феєрверків (наприклад, дерево). І обов'язково читайте інструкцію, з чіткими вказівками ви точно не помилитеся!

Римські свічки - улюбленець сучасної публіки

Римські свічки є одним з найпопулярніших видів феєрверків. Чому? Це правда, що вони не забезпечують тих же ефектів, що і салютні установки, але вони відносно дешеві феєрверки, які одночасно пропонують багато відблисків, і їх легко транспортувати та використовувати. Саме тому вони заполоними серця українців та європейців!

Купити римські свічки в "Pyro.lviv.ua"

"Pyro.lviv.ua" може похвалитися приємнішими цінами, хорошою якістю та завжди готові вас проконсультувати, допомогти та відправити ваше замовлення у найкоротші терміни у будь-який куточок України. Переглядайте наш каталог, обирайте римські свічки чи іншу піротехніку, та робіть замовлення у будь-який зручний для вас час. Зробіть своє свято неперевершеним!