корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Організація піротехнічних шоу в Україні

"Pyro.lviv.ua" - професійна організація піротехнічних шоу, доступна по всій Україні. Вже багато років поспіль ми організовуємо піротехнічні шоу для таких подій, як: дні міста, зіркові концерти, новорічні фестивалі, ювілеї відомих компаній, дні народження, весілля та багато іншого.

Чим відрізняються наші піро-шоу від інших

  1. Перш за все, це ретельно спеціально відібрані ефекти для кожного клієнта. Ми всебічно реалізуємо будь-яку ідею, що відповідає індивідуальним вимогам клієнта.
  2. Організація феєрверків, вишуканих у найдрібніших деталях - ми постійно співпрацюємо з кращими імпортерами і це дає нам можливість створювати незвичайні шоу з найкращих продуктів.
  3. Ми також організовуємо музичні піро-шоу, ефект від яких заворожує до глибини душі.
  4. Найбільш важливим для нас є безпека піротехнічних шоу. Високоякісна піротехніка в руках нашої підготовленої кваліфікованої команди - гарантія найвищого рівня організованих виступів. Ми постійно вдосконалюємо нашу кваліфікацію, беремо участь у тренінгах та великих міжнародних заходах у піротехнічній галузі.
  5. Точна оцінка вартості базується на візуальному огляді місця проведення.

"Pyro.lviv.ua" - це організація піротехнічних шоу у Львові, Дубно, Рудно, Червонограді, Тернополі, Ужгороді, Мукачеві, Рівне, Нетішині, Луцьку, Івано-Франківську, Житомирі, Чернівцях, Вінниці, Києві, Чернігові, Сумах, Полтаві, Харкові та інших містах України!

Для замовлення піро-шоу чи консультації телефонуйте за телефоном +38-067-370-6757.