корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Купити римські свічки Київ

Римські свічки являють собою яскраву піротехніку, поміщену в трубі з картону - така конструкція дозволяє надати будь-який напрямок ефектів польоту. Цей продукт є більш дешевою альтернативою салютним установкам, але також дарує масу задоволення та велику кількість барвистих спалахів - їх кількість залежить від типу та довжини виробу. Це число може становити від декількох до десятка або навіть декількох десятків пострілів!

Які бувають римські свічки і яку обрати

Міцність ефекту залежить від товщини трубки. Як правило, чим більша трубка, тим потужніший ефект. Якість пострілу також значною мірою залежить від довжини римського феєрверку. Варто вибрати найдовшу можливу трубку, тому що тоді іскри піднімуться ще вище в небо.
Ефекти, які дарують римські свічки, відрізняються, перш за все, формою, кольором і швидкістю дії. Вирішивши купити кілька таких римських свічок у різних версіях, можна організувати дивовижне видовище, незабутнє піротехнічне шоу,  головне за досить помірною ціною.

Купити римські свічки в Києві

Як зробити замовлення? Переглядайте наш каталог, обирайте римські свічки чи будь-яку іншу піротехніку, додайте її у корзину і оформіть замовлення вказавши усі необхідні дані. Або телефонуйте за телефоном +38-067-370-6757 у зручний для вас час.
Ми перевіримо ще раз товар та швидко та оперативно оформимо ваше замовлення та відправимо за вказаною адресою в Києві або в будь-яке інше місто: Львів, Тернопіль, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Дубно, Харків, Нетішин та ін! Будьте впевнені, від "pyro.lviv.ua" ви отримаєте високоякісну піротехніку і безліч хороший емоцій!