корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Купити піротехніку на Новий Рік 2020

Плануєте грандіозну новорічну вечірку? Потрібно зробити її максимально насиченою, цікавою і яскравою? Тоді дивіться, що у "Pyro.lviv.ua" для Вас є:

  • неймовірні, барвисті конфетті, які всього за кілька секунд забезпечать повний захват Ваших гостей і однозначно додадуть святкового настрою.
  • Хочеться більше романтичності або треба створити атмосферу якоїсь загадковості? Комбінуйте важкий дим з бенгальськими вогнями, або запустіть в небо небесний ліхтарик. Ніхто не залишиться байдужими до цього милого дійства.
  • Розставити акценти вечора і підкреслити кульмінаційні моменти яскравими іскрами допоможуть висотні феєрверки (знайти можна різні: від 9 до 200 зарядів) - тут і розповідати не треба, як круто виглядають вони в нічному небі. Це ідеальна зустріч Нового Року!

Піро-шоу на Новий Рік 2020

Ну а якщо хочете всього і відразу - тоді вибирайте піро-вогняне шоу. Тут Вам і іскри, і дим, вогонь, драйв і емоції, можна навіть скомбінувати із запальною музикою. А щоб Ваші власні емоції, під час вечірки були лише позитивними - довірте організацію і проведення феєрверк-шоу і спецефектів тільки перевіреним компаніям. "Pyro.lviv.ua" - це завжди надійно, швидко і якісно! Звертайтеся в зручний для вас час!