корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Купити петарди на новорічні свята

Новий рік не обходиться без красивих феєрверків та їх шумних святкових вибухів. А петарди, як ви знаєте, основа в асортименті феєрверків. Це продукт, який по правді купують найчастіше і він являється найпопулярнішим, особливо на новорічні свята.

Які петарди купити

Серед цих продуктів великою популярністю користуються петарди Football boom та FLASH BANGER 1, які в цьому році виявилися бестселером. Клієнти вибирають їх у зв'язку з великою кількістю штук у упаковці та низькою ціною і однаково високою якістю.
До цієї категорії відносяться також відомі петарди LITTLE PIRAT, KORSARKA, PETARDY 3shots, PETARDY 4shots та SCREAMINC. І тут у нас також є привабливе співвідношення ціна/кількість, тому що в пакеті ви знайдете 50 одиниць за ціною від 20 до 60 грн.

Але це ще не кінець. Серед новинок у нас є також феєрверки BLACK TIGER, TRIANGLE CRACKER, THUNDERBOLT, SUPER PETARDA, STRZELAJACE DIABELKI, SREBRNA PIRATKA, SILVER CRACKER  та інші, ціни на які варіюються від 6 до 90 грн. за упаковку, а вибір ефектів просто вражає!

І, нарешті, беззаперечний лідер останніх років - це PETARDS. Саме їх ви щороку зустрічаєте на вулицях свого міста та країни загалом. Їх полюбляють дорослі і обожнюють діти. Втім, настійно рекомендуємо вам не давати цей продукт дітям без нагляду дорослих!

Як ви бачите, багато можна вибрати :)

Купити петарди в інтернет-магазині "Pyro.lviv.ua"

Ми сердечно запрошуємо вас відвідати наш інтернет-магазин з феєрверками "Pyro.lviv.ua", де ви зможете ознайомитись з повним набором наших продуктів та перетворити новорічні свята у яскраві та запальні!