корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Фонтани і римські вогні - відмінний вибір для весілля

Феєрверк - ідеальне доповнення весілля - блискучі іскри створюють чарівну атмосферу, салюти також можуть стати чудовим фоном для фотографій нареченої і нареченого.
Сьогодні піротехнічне шоу для весілля не складно організувати - ви також можете підготувати його самостійно, використовуючи піротехнічні вироби, доступні в магазинах.

Фонтани і римські свічки на весілля

Ви можете організувати вражаючий показ феєрверків, що блищать на фоні нічного неба, але ви також можете вибрати інший, простіший та не менш красивий варіант - фонтани і римський феєрверк.
Фонтани і римські вогні - це феєрверки, які виливають барвисті іскри висотою від 10 до 20 метрів. Розміщені на землі, вони можуть бути яскравим коридором для нареченої і нареченого, що веде до весільного ресторану чи до першого танцю. Вони також можуть стати фоном для фотографій під відкритим небом, десь в саду або на терасі.

Найчастіше тривалість таких феєрверків становить близько 1 хвилини.

Феєрверк можливий також у весільному залі

Існує також можливість організувати феєрверк у весільному залі. Для цього виберіть відповідний феєрверк, який буде безпечним для використання в приміщенні - їх вибір повинен бути залежним від висоти стелі весільного залу.
Феєрверк такого роду ідеально підходить як фон для першого танцю нареченої і нареченого!

Як користуватися фонтанами і римськими свічками?

Феєрверки такого типу прості у використанні та безпечні, але вимагають суворого дотримання інструкцій виробника.
Фонтани і римські феєрверки повинні бути розміщені на стійкій, твердій і рівній поверхні, наприклад, на бруківці, бетонних або асфальтованих дорогах. При необхідності вони можуть бути захищені оточеною цеглою. У місці запалювання не повинно бути жодних чагарників і дерев або горючих матеріалів.
Коли феєрверк має бути випущений у приміщенні, слід дотримуватися обережності. Зверніть увагу, що не кожен фонтан підходить для проміщення. Перед покупкою варто переконатися, що обраний нами продукт призначений для внутрішнього використання.
Після випалу запобіжника залиште феєрверк і зачекайте, поки він перестане працювати.

Де можна купити феєрверк на весілля?

Оскільки феєрверки зазвичай з'являються в стаціонарних магазинах напередодні Нового року, найкращим вибором буде професійний піротехнічний інтернет-магазин, де можна знайти широкий асортимент цього виду продукції протягом року.
У нашому магазині з феєрверками Pyro.lviv.ua ми представляємо широкий спектр різноманітних піротехнічних виробів - це також фонтани і римські свічки у багатьох варіантах на вибір.
Ми також надаємо піротехнічні набори та організовуємо професійні феєрверки та піро-шоу для різних заходів, включаючи весілля.
Ми запрошуємо Вас скористатися нашою пропозицією!