корзина0 покупок
Корзина порожня, бажаємо приємних покупок!

Безпечні феєрверки: 5 найпоширеніших помилок при використанні феєрверків

Феєрверки в неумілих руках можуть стати небезпечними. Хоча більшість людей уважно дотримується інструкцій, завжди є хтось, хто через неуважність або ж байдужість може зробити багато небезпечних помилок. З огляду на це, прочитайте нижче, які найпоширеніші помилки роблять люди при використанні феєрверків.

1. Феєрверки дітям

Феєрверки веселі, але якщо вони залишаються в руках дітвори, вони можуть стати небезпечними. Не дозволяйте дітям їх запалювати і завжди будьте поруч, контролюйте ситуацію, навіть якщо це маленькі бенгальські вогні.

2. Повторне запалення феєрверків, які не працюють належним чином

Ніколи не намагайтеся відновлювати і повторно запалювати феєрверк, який не працював належним чином вперше. Цілком можливо, що несправний або пошкоджений феєрверк вибухне при спробі запалити вогонь. Замість цього, почекайте принаймні 20 хвилин, а потім покладіть несправний феєрверк у відро з водою, а потім викиньте його.

3. Освітлення більше одного феєрверку за раз

Якщо ви не професіонал, який організовує феєрверк для компаній, не грайте з собою, щоб "покращити" ефект феєрверку. Такі ідеї, як закручування разом декількох запобіжників, задля вистрілювання феєрверків один за одним, дуже небезпечні. Замість цього найкраще визначити окремих осіб, відповідальних за встановлення вогню в піротехніці, і переконатись, що вони будуть запускати кожен феєрверк або акумулятор окремо. Протягом цього часу переконайтеся, що кожен учасник відступив на безпечну відстань, як тільки запалюється перший феєрверк.

4. Прямий феєрверк у неправильному напрямку

Хоча важко повірити, деякі люди запускають феєрверки, направляючи їх до інших людей, тварин або предметів. Така забава з феєрверками може здатися смішною, але насправді це дуже небезпечно. Наслідки таких ігор можуть бути серйозними. Ви не повинні зберігати феєрверк у вашій руці під час його роботи, оскільки він може вибухнути і призвести до шкоди - професійні феєрверки не виробляються з думкою про стрільбу з вашої руки.

5. Неправильне розташування феєрверків

Поширеною причиною нещасних випадків з використанням феєрверків є також їх неналежне розміщення перед стрільбою. Якщо феєрверк знаходиться на неправильній поверхні або занадто слабо прикріплений, він може перевернутися на початку - це змінить напрямок роботи феєрверків. Завжди переконуйтеся, що феєрверки зафіксовано коректно.

Це лише деякі загальні помилки, зроблені людьми під час стрільби з феєрверків. Проте цих помилок можна уникнути, дотримуючись декількох простих правил та бути обережними. Для отримання додаткової інформації та замовлення професійних феєрверків, зв'яжіться з нами сьогодні! "Pyro.lviv.ua" - команда професіоналів, які неодмінно поможуть вам організувати безпечне свято!

Також переглядайте наш каталог. Салюти, феєрверки, піротехніка, холодний дим, світлові ефекти - це все та багато іншого Ви знайдете на наших сторінках.

А також читайте нашу статтю: "Пам'ятка з безпеки під час використання феєрверків".